Opis inwestycji

Opis inwestycji


Osiedle Sky House

Obecnie realizowany jest czwarty etap inwestycji Sky House, w ramach którego powstaną trzy budynki mieszkalne. Został on zaprojektowany tak, aby w pełni komponował się z architekturą i elegancką stylistyką charakterystyczną dla całego osiedla.

Osiedle Sky House to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Inwestycja usytuowana jest z dala od zgiełku miasta, za to z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Nowoczesne budynki mieszkalne, wyróżniają się na tle innych, nie tylko architekturą, ale także funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Charakterystyka budynków:

W budynkach znajdą się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 31 mkw. do 84 mkw. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale sprawdzi się jako schowek lub spiżarka.

budynek sześciopiętrowy

 w części południowo-wschodniej pięciopiętrowy

 jedna klatka schodowa

 29 mieszkań

garaż podziemny

 winda

lokale usługowe

budynek trzypiętrowy

 jedna klatka schodowa

16 mieszkań

garaż podziemny

 winda

budynek trzypiętrowy

23 mieszkań

garaż podziemny

 winda

Mieszkania usytuowane na parterze będą miały ogródki. Lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach zostaną wyposażone w przestronne balkony. Z kolei, na ostatnich kondygnacjach będą tarasy, od 30 mkw. do 60 mkw. Wszystko po to, aby mieszkańcy mogli relaksować się w zaciszu swoich mieszkań. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpiecznego placu zabaw.